KONST / Litografier / Färglitografi 14424473
nr 1442 4473
Färglitografi
Bengt Göran Karlsson. Signerad, numrerad 18/50, kroginteriör. Färglitografi, bildmått: 42x58cm, yttermått inklusive ram: 57x73cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:41:52
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr